Kuruyemişte Kalite Geleneği…

2010 yılı Haziran ayında kurulan Erk Tarım Yatırımları Ltd. Şti., Temmuz 2013’de Forum Malatya Pazarı‘nı da bünyesine katarak yeni şubesini Trabzon’da açtı.

~

1870′li yıllarda Malatya’da başlayarak sonraki asırda İstanbul’da Mısır Çarşısı’na, oradan da ihracata uzanan, “ÖNCE KALİTE” odaklı Malatya Pazarı geleneği, günümüzde de modern tesislerinde üretilen seçkin ürünleri ile sürdürülmektedir.

Malatya Pazarı, modern teknoloji ve geleneksel üretimi başarıyla harmanlayarak zengin kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerini tüketicilerinin beğenisine sunan ülkemizin sektördeki önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, ham madde seçiminde ise insan sağlığını gözeten öncelikli yerli girdiler kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketiciler ile buluşturmaya devam etmektedir.

Hedefimiz, üstün kalite, lezzet ve doğallıktan ödün vermeyen üstün hizmet anlayışımızı nesiller boyunca kalıcı şekilde sürdürmektir.